آیا شما از مکمل کلسیم استفاده می کنید؟

.

“زمانی که مکمل کلسیم مصرف می کنیم ، چه نکاتی را باید رعایت کنیم!”

  1. مصرف بیش از 500 میلی گرم کلسیم در یک زمان به خوبی نمی تواند جذب شود. برای همین بهتر است مکمل کلسیم را در طول روز و در چند وعده(حداقل2 وعده) مصرف کنید.
  2. زمانی کلسیم به صورت عالی جذب می شود که اول با اسید معده ترکیب شود. بنابراین مکمل کلسیم را باید با اندکی غذا مصرف کرد تا ترشحات معده به خوبی تحریک شود.
  3. مکمل کلسیم را نباید با مکمل های دیگر مصرف کرد. به عنوان مثال کلسیم با آهن و روی(Zinc) به شدت در جذب رقابت می کند.هم چنین غذاهایی که سرشار از اگزالات ، فیبر  ، فسفور و سدیم هستند می توانند تاثیر منفی روی جذب کلسیم داشته باشد.افزایش مصرف پروتئین های حیوانی می تواند تاثیر منفی روی جذب کلسیم داشته باشد.بنابراین سعی کنید مکمل کلسیم را به تنهایی مصرف کنید.
  4. تمام مکمل های کلسیمی از نطر محتوای کلسیم یکسان نیستیدو برای مثال ، کربنات کلسیم نسبت به سیترات کلسیم ، از کلسیم بیشتری برخوردار است. بنابراین همیشه قبل از مصرف مکمل به درصد مواد تشکیل دهنده آن نگاهی بیاندازید.

توجه : میزانRDA کلسیم برای مردان و زنان 1000 میلی گرم در روز است. برای مردان بالای 70 سال و زنان بالای 50 سال این میزان 1200 میلی گرم در روز است.

.

.

پرفروش ترین محصولات اسلیمینگ آکادمی
قرص لاغری آلفا اسلیم پلاس 50 تایی قرص لاغری ویکتوریا کلاژن قرص لاغری دیاموند قرص لاغری اوآک
قرص لاغری اسلیمینگ آبی قرص لاغری اسلیمینگ قرمز قرص لاغری ویکتوریا قرص لاغری استایلیش
قرص لاغری آلفا اسلیم 30 تایی قرص لاغری جی سی 60 تایی قرمز قرص لاغری پشن فروت قرص لاغری ترن اسلیم
قرص لاغری گواوا قرص لاغری بلوبری 60 تایی قرص لاغری بلوبری 30 تایی قرص لاغری گلدن لیمب
قرص لاغری نچرال اسلیم قرص لاغری آلفا اسلیم 50 تایی قرص لاغری تیتانیوم قرص لاغری جی سی 30 تایی
مطلب پیشنهادی :  ویژگی کپسول قرص لاغری بادی اسلیم