قرص‌ لاغری ویکتوریا کلاژن ساخت کشور اسپانیا است که به تازگی وارد ایران شده و با آخرین تکنولوژی داروسازی ساخته می‌شود.قرص لاغری ویکتوریا اسلیم مولتی و ویکتوریا اسلیم کلاژن، 2 محصول این شرکت محسوب می‌شود که دارای تفاوت‌هایی هستند. در بخش‌های بعدی این تفاوت‌ها را بررسی می‌کنیم. این تفاوت‌ها در ظاهر، مزایا، نحوه و میزان اثرگذاری، ترکیبات و نحوه مصرف خلاصه می‌شوند. به‌ عنوان مثال، قرص اسلیم کلاژن زرد بوده اما رنگ قرص اسلیم مولتی صورتی است.

قرص لاغری ویکتوریا اسلیم مولتی

قرص لاغری ویکتوریا اسلیم مولتی، یک قرص لاغری صورتی رنگ است که دارای مولتی ویتامین بوده و به‌راحتی هضم می‌شود.

ویکتوریا اسلیم مقدار مورد نیاز مواد مغذی حیاتی را حین کاهش وزن تنظیم کرده و یک مکمل سالم محسوب می‌شود.

ترموژنز برای کاهش وزن حیاتی است و این قرص مولتی ویتامین‌ به ترموژنز کمک می‌کند. کپسول اسلیم مولتی، از ویتامین‌های D، B1، C، منیزیم، کلسیم آهن، زینک و  B12 برخوردار است.

جهت مشاوره در زمینه خرید انواع قرص های لاغری از جمله قرص لاغری ویکتوریا اسلیم مولتی و قرص لاغری پلاتین با مشاورین ما در ارتباط باشید.

مزایای قرص لاغری اسلیم مولتی

این قرص مزایای زیادی دارد که در این بخش آنها را بررسی می‌کنیم:

 • قرص لاغری اسلیم در افزایش انرژی و متابولیسم بدن تاثیر دارد.
 • این قرص کلاژن هیدرولیزشده دارد که سریع جذب بدن می‌شود.
 • یکی دیگر از مزایای این قرص، جلوگیری از شل‌شدن و افتادگی پوست است.
 • ویکتوریا اسلیم هیچ عوارضی نداشته و در لاغری تاثیر زیادی می‌گذارد.
 • این قرص، در تقویت حافظه، کاهش اضطراب و تنش‌های درونی موثر است.

قرص لاغری ویکتوریا اسلیم چربی اضافه بدن را کاهش داده و از تجمع آن در عروق خونی جلوگیری می‌کند. همین موضوع باعث کمک به سلامت قلب و عروق می‌شود. این مکمل به‌علت داشتن ویتامین گروه B به سلامت پوست و مو کمک می‌کند.

مطلب پیشنهادی :  جوان کننده پوست با قرص لاغری بلک اسلیم

نحوه اثرگذاری قرص لاغری اسلیم مولتی

Victoria slim باعث کاهش اشتها شده و بدن را مجبور به استفاده از چربی‌های کهنه می‌کند. همچنین این قرص چربی‌ها را دفع کرده و ویتامین‌های مورد نیاز بدن شما را تامین می‌کند. ویکتوریا مولتی ویتامین برای افرادی که بی‌تحرک هستند بهترین گزینه است، زیرا باعث افزایش سوخت و ساز بدن می‌شود.

میزان لاغری با قرص ویکتوریا اسلیم مولتی

این قرص باعث کاهش وزن بین 4 الی10  کیلوگرم به‌صورت ماهانه می‌شود.

نحوه مصرف قرص ویکتوریا اسلیم

روزانه یک عدد قرص ویکتوریا اسلیم را باید بعد از صبحانه کامل استفاده کنید. جهت جذب این قرص، ترجیحا 2 ساعت بعد از مصرف آن مواد ‌غذایی دیگری میل نکنید.

این کپسول را با یک لیوان آب مصرف کرده و جهت رفع گرسنگی می‌توانید میوه‌جات بخورید. هر بسته این قرص، حدود یک ماه قابل مصرف است.

قرص ویکتوریا اسلیم کلاژن

کلاژن به نوعی پروتئین گفته می‌شود که در سلامت پوست، استخوان‌ها، غضروف‌ها و بافت‌های هم‌بند در مفاصل موثر است. همچنین کلاژن جزء رایج‌ترین پروتئین‌ها در انسان و سایر پستانداران محسوب می‌شود.

قرص ویکتوریا کلاژن زرد رنگ بوده و از افتادگی پوست جلوگیری می‌کند. این قرص برای کسانی که دچار کمبود ویتامین، آهن، اختلال خواب، چربی خون و ریزش مو هستند مفید است.

همچنین مصرف این قرص برای کسانی که از قرص اعصاب و ضدافسردگی استفاده می‌کنند، توصیه می‌شود. قرص ویکتوریا اسلیم دارای ویتامین‌های گروه C و B است که یک محصول قوی و کاملا گیاهی محسوب می‌شود.

ترکیبات ویکتوریا اسلیم کلاژن

این کپسول دارای ترکیباتی همچون کلاژن، چای سبز، قهوه سبز، کافئین، بیوتن، ویتامین‌های D، B1، B2، زینک، روغن نارگیل و ویتامین C است.

مزایای قرص ویکتوریا اسلیم کلاژن

برخی از مهم‌ترین مزایای قرص ویکتوریا اسلیم شامل موارد زیر است:

 • افزایش متابولیسم بدن
 • افزایش سوخت‌وساز بدن
 • شفاف‌شدن پوست
 • از بین بردن ترک‌های پوستی ناشی از لاغری
 • جلوگیری از شل‌شدن و افتادگی پوست
 • کاهش سایز چشم‌گیر و عالی
مطلب پیشنهادی :  برنج قهوه ای

میزان لاغری قرص لاغری ویکتوریا اسلیم کلاژن

این قرص وزن شما را در هر دوره بین 8 الی 14 کیلو کاهش می‌دهد.

نحوه اثرگذاری قرص اسلیم کلاژن

این قرص باعث مهار اشتهای شما شده و با افزایش توده عضلانی، متابولیسم بدن را بیشتر می‌کند. همچنین قرص اسلیم کلاژن تجمع چربی سلولی را به حداقل می‌رساند.

با مصرف قرص ویکتوریا کلاژن، ورزش کردن برای شما راحت‌تر می‌شود. زیرا این قرص مفاصل را تسکین و تقویت می‌کند.

نحوه مصرف قرص ویکتوریا کلاژن

این قرص را باید روزی یک عدد قبل از صبحانه به‌صورت ناشتا مصرف کنید. اگر با خوردن قرص در زمان ناشتا مشکل دارید، می‌توانید اول صبحانه خود را میل کنید و بین 30 الی 45 دقیقه بعد از آن، کپسول را مصرف کنید.

بعد از مصرف یک  الی 2 هفته قرص اسلیم کلاژن، اگر بدن شما به این کپسول عادت کرده می‌توانید یک عدد را صبح و قرص بعدی را 4 ساعت بعد از ناهار میل کنید.

تفاوت قرص لاغری ویکتوریا اسلیم مولتی با ویکتوریا اسلیم کلاژن

اولین تفاوت این 2 قرص در ظاهرشان است، قرص اسلیم مولتی صورتی رنگ بوده و ویکتوریا اسلیم کلاژن به رنگ زرد است.

همچنین این 2  قرص ترکیبات متفاوتی دارند. به‌عنوان مثال، قرص اسلیم کلاژن ترکیباتی مانند قهوه سبز، چایی سبز، کافئین، بیوتن و روغن نارگیل دارد.

اما در قرص اسلیم مولتی این ترکیبات یافت نمی‌شود. به‌طور کلی ترکیبات کپسول اسلیم مولتی، بیشتر  از ویتامین‌ها تشکیل شده است.

تفاوت بعدی این 2 قرص در ویژگی‌های آنها است. قرص اسلیم مولتی بیشتر روی لاغری تمرکز دارد اما قرص کلاژن روی موارد دیگری همچون شفاف شدن، از بین بردن ترک و جلوگیری از افتادگی پوست نیز متمرکز است.

مطلب پیشنهادی :  نوشیدن بیشتر مایعات

همچنین میزان اثرگذاری قرص مولتی و کلاژن نیز یکسان نیست. کپسول اسلیم مولتی در یک ماه بین 4 الی 10کیلوگرم وزن شما را کم می‌کند اما در کلاژن این میزان  8 الی 14 کیلوگرم است که 2برابر قرص اسلیم مولتی محسوب می‌شود.

نحوه مصرف قرص اسلیم مولتی و اسلیم کلاژن نیز با یکدیگر تفاوت است. قرص اسلیم کلاژن را شما باید به‌صورت ناشتا مصرف کنید، درحالی که قرص کپسول مولتی باید بعد از صبحانه مصرف شود.

جهت مشاوره و خرید قرص لاغری ویکتوریا اسلیم اصل می‌توانید به سایت اسلیمینگ آکادمی مراجعه کنید.

قرص لاغری ویکتوریا اسلیم کلاژن محصول شرکت اسپانیا است که با به‌روز‌ترین تکنولوژی ساخته شده و مزایای بسیاری دارد. این قرص دارای 2 نوع کلاژن و مولتی بوده که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

قرص اسلیم مولتی دارای ویتامین‌هایی همچون C، D و B1 است. اما قرص کلاژن ترکیبات دیگری مانند قهوه سبز و چایی سبز نیز دارد. این 2 کپسول تفاوت‌های زیادی در نحوه اثرگذاری، میزان لاغری، تفاوت ظاهری، مزایای آن و نحوه مصرف دارند.

 

شماره تماس و پشتیبانی  و واتس آپ و تلگرام  09127204940

پرفروش ترین محصولات اسلیمینگ آکادمی
قرص لاغری آلفا اسلیم پلاس 50 تایی قرص لاغری ویکتوریا کلاژن قرص لاغری دیاموند قرص لاغری اوآک
قرص لاغری اسلیمینگ آبی قرص لاغری اسلیمینگ قرمز قرص لاغری ویکتوریا قرص لاغری استایلیش
قرص لاغری آلفا اسلیم 30 تایی قرص لاغری جی سی 60 تایی قرمز قرص لاغری پشن فروت قرص لاغری ترن اسلیم
قرص لاغری گواوا قرص لاغری بلوبری 60 تایی قرص لاغری بلوبری 30 تایی قرص لاغری گلدن لیمب
قرص لاغری نچرال اسلیم قرص لاغری آلفا اسلیم 50 تایی قرص لاغری تیتانیوم قرص لاغری جی سی 30 تایی