چند روش غلط در رژیم غذایی برای کاهش وزن که نتیجه منفی دارد.

.

  1. گرسنگی : غذا دشمن شما نیست ، عدم وجود بالانس غذایی در رژیم موضعی است که باعث شدمه خوردن به بدن می شود. بنابراین فکر نکنید رژیم داشتن یعنی گرسنگی کشیدن طی رژیم هم باید غذا بخورید اما غذاهای سام و درست.
  2. چربی ممنوع : ما برای جذب مواد غذایی نیاز به اسید های چرب ضروری داریم. از جمله این اسید ها می توان به امگا3 و چربی های تک غیر اشباعی اشاره کرد. البته این چربی ها باید در مقادیر کم مصرف شوند. از مصرف چربی های ناسالم و ترانس خودداری کنید.
  3. کم چرب خوب است : شاید بعضی از محصولات غذایی را به نام کم چرب یا بی چربی می شناسید ، اما باید محتوای کالری ، کربوهیدرات و قند آنرا چک کنید. برچسب محصولات را به دقت مطالعه کنید.
  4. فقط سالاد : در حالی که مصرف سالاد در واقع سبزیجات سالم را برای بدن تامین می کند. اما باید مراقب سس های چرب و پرکالری باشید. برای روی سالاد از روغن زیتون استفاده کنید نه سس.دقت کنید سالاد هر چند کم کالری خاصیت سیر کنندگی داشته باشد اما نمی تواند تمام نیاز های بدن شما را تامین کند.
  5. میوه ، میوه ، و باز هم میوه : میوه ها خوب هستند اما یادتان باشد که آنها دارای قند نیز هستند. موضوع اصلی بالانس مواد غذایی است بنابراین در مصرف میوه ها زیاده روی نکنید ، مصرف میوه به جای وعده غذایی باعث افزایش قند خون می شود و درست نیست.
مطلب پیشنهادی :  نقش غذاهای پروتئینی در بدن

.

.

پرفروش ترین محصولات اسلیمینگ آکادمی
قرص لاغری آلفا اسلیم پلاس 50 تایی قرص لاغری ویکتوریا کلاژن قرص لاغری دیاموند قرص لاغری اوآک
قرص لاغری اسلیمینگ آبی قرص لاغری اسلیمینگ قرمز قرص لاغری ویکتوریا قرص لاغری استایلیش
قرص لاغری آلفا اسلیم 30 تایی قرص لاغری جی سی 60 تایی قرمز قرص لاغری پشن فروت قرص لاغری ترن اسلیم
قرص لاغری گواوا قرص لاغری بلوبری 60 تایی قرص لاغری بلوبری 30 تایی قرص لاغری گلدن لیمب
قرص لاغری نچرال اسلیم قرص لاغری آلفا اسلیم 50 تایی قرص لاغری تیتانیوم قرص لاغری جی سی 30 تایی