دوش آب سرد بهتر است یا آب گرم؟

.

  1. دوش آب گرم تنش عضله را التیام و درد گرفتگی عضله را کاهش می دهد.اگر سردوشی قوی دارید که دیگر چه بهتر!!اجازه دهید آب گرم مانند یک ماساژور روی شانه ها، گردن و کمر کار کند.. دوش آب گرمی تواند سطح اکسی توسین را بالا ببرد و اضطراب را کاهش دهد. هر کسی در کارش استرس را تجربه می کند می تواند از این مزیت دوش آب گرم بهره مند شود.. دوش آب گرم مانند یک ضد احتقان طبیعی عمل می کند و باعث التیام نشانه های سرماخوردگی می شود ، چون بخار آب گرم راه تنفسی را مرطوب می کند.
  2. دوش آب سرد : به همان شکل غیر قابل تحملی که هستند در واقع برای بدنمان خیلی خوب هستند!! 5 دقیقه پایانی دوشتان را تبدیل به آب سرد کنید تا به بدن شک وارد شود و بیدار شود. این تغییر ناگهانی در دما خستگی بدن شک وارد شود و بیدار شود. این تغییر ناگهانی در دما خستگی بدن را تسکین می دهد و آگاهی ذهنی را بالا می برد.

** برای درمان افسردگی توصیه می کنند دو مرتبه در روز دوش آب خیلی سرد به مدت 2 الی 3 دقیقه  گرفته شود. فقط قبل از آزمایش این کار با پزشک خود مشورت کنید.!

دوش آب سرد برای موها و پوستمان بهتر هستند ، دوش آب گرم ممکن است باعث خشکی شود ، اما دوش آب سرد به پوست و مو کمک می کند تا کمبود آبشان را جبران کنند.

.

.

پرفروش ترین محصولات اسلیمینگ آکادمی
قرص لاغری آلفا اسلیم پلاس 50 تایی قرص لاغری ویکتوریا کلاژن قرص لاغری دیاموند قرص لاغری اوآک
قرص لاغری اسلیمینگ آبی قرص لاغری اسلیمینگ قرمز قرص لاغری ویکتوریا قرص لاغری استایلیش
قرص لاغری آلفا اسلیم 30 تایی قرص لاغری جی سی 60 تایی قرمز قرص لاغری پشن فروت قرص لاغری ترن اسلیم
قرص لاغری گواوا قرص لاغری بلوبری 60 تایی قرص لاغری بلوبری 30 تایی قرص لاغری گلدن لیمب
قرص لاغری نچرال اسلیم قرص لاغری آلفا اسلیم 50 تایی قرص لاغری تیتانیوم قرص لاغری جی سی 30 تایی
مطلب پیشنهادی :  قرص لاغری گوجی